• −10%
Batuudi T-jala pistik, pulbervärvitud terasest, 6-14 jala batuutidele
search
  • Batuudi T-jala pistik, pulbervärvitud terasest, 6-14 jala batuutidele
  • Batuudi T-jala pistik, pulbervärvitud terasest, 6-14 jala batuutidele
  • Batuudi T-jala pistik, pulbervärvitud terasest, 6-14 jala batuutidele
  • Batuudi T-jala pistik, pulbervärvitud terasest, 6-14 jala batuutidele

Batuudi T-jala pistik, pulbervärvitud terasest, 6-14 jala batuutidele

9,95 €
8,96 € Allahindlus 10%
Maksudega

Kvaliteetne batuudi T-jala pistik on oluline varuosa, mis tagab teie trampliini stabiilsuse ja ohutuse. See spetsiaalne ühendusdetail on disainitud sobima 6-14 jala suurustele batuutidele, pakkudes tugevat ühendust raami ja aluse vahel. Valmistatud vastupidavast pulbervärvitud terasest, on see seest ja väljast tsingitud, tagades suurepärase korrosioonikindluse ja pika eluea. Ideaalne kinnituselement batuudi raami stabiilsuse taastamiseks.

Kogus
Tellimine 5-15 tööpäeva
  • Transport Omniva pakiautomaati 3.99 €
  • Transport Smartposti pakiautomaati 3,99 €
  • Transport kulleriga 8.99 €
check_circle Tasuta transport pakiautomaati alates 75 €
Pangalingid ja kaardimaksed
Turvalised kaardimaksed, Apple Pay, Google Pay chevron_right
Inbank
Inbank Järelmaks | Inbank Osta kohe, maksa hiljem

Kirjeldus

Vastupidav batuudi T-jala pistik – stabiilsus ja turvalisus

See kvaliteetne batuudi T-jala pistik on hädavajalik varuosa iga 6-14 jala suuruse trampliini stabiilsuse ja ohutuse tagamiseks. Tegemist on kriitilise ühendusdetailiga, mis loob tugeva ja kindla seose batuudi raami ja maapinnal asuva aluse vahel, vähendades õõtsumist ja suurendades kasutajate turvalisust. See kinnituselement on loodud taluma aktiivset kasutamist ja erinevaid ilmastikutingimusi.

Pistiku valmistamisel on kasutatud vastupidavat pulbervärvitud terast, mis on seest ja väljast tsingitud. Tsingitud ja pulbervärvitud viimistlus pakub suurepärast kaitset korrosiooni ja kulumise eest, tagades pikaajalise vastupidavuse ja töökindluse. Asendage kulunud või kahjustatud osad selle tugeva T-jala ühendusega, et pikendada oma batuudi eluiga ja nautida muretuid hüppeid.

Toote omadused ja tehnilised andmed:

  • Osa tüüp: T-jala pistik / ühendusdetail
  • Kasutusala: Sobib 6-14 jala batuutidele
  • Funktsioon: Ühendab batuudi raami ja aluse
  • Materjal: Pulbervärvitud teras
  • Viimistlus: Seest ja väljast tsingitud
  • Materjali paksus: u. 2 mm
  • Kandilise otsa sisemõõdud: 35 x 35 mm
  • Ümara otsa siseläbimõõt: 35 mm
  • Pikkus: 58 mm
  • Kõrgus: 110 mm