• −10%
  • Uus
Fanttik X8 Apex kaasaskantav kompressor
search
  • Fanttik X8 Apex kaasaskantav kompressor
  • Fanttik X8 Apex kaasaskantav kompressor

Fanttik X8 Apex kaasaskantav kompressor

139,95 €
125,96 € Allahindlus 10%
Maksudega
Fanttik X8 Apex kaasaskantav kompressor Fanttik X8 Apex on kaasaskantav kompressor, mis on loodud rehvide ja muude esemete täpseks ja koheseks täitmiseks. See suudab pumbata umbes 26,3 tolli läbimõõduga rehvi 28–33 PSI) vaid 56 sekundiga ja selle töötäpsus on ±1 PSI, mis teeb sellest täpse seadme. Kõrge jõudlus ja pikk tööaeg Tänu mahukale akule ja uuenduslikule jahutussüsteemile suudab X8 Apex tüüpilistes välitingimustes pidevalt töötada 40 minutit, pumbates kuni 16 rehvi ilma jahutuspausideta. See sobib ideaalselt pikkadeks reisideks või välitöödeks.
Kogus
Tellimine 5-15 tööpäeva
  • Transport Omniva pakiautomaati 3.99 €
  • Transport Smartposti pakiautomaati 3,99 €
  • Transport kulleriga 8.99 €
check_circle Tasuta transport pakiautomaati alates 75 €
Pangalingid ja kaardimaksed
Turvalised kaardimaksed, Apple Pay, Google Pay chevron_right
Inbank
Inbank Järelmaks | Inbank Osta kohe, maksa hiljem

Kirjeldus

Fanttik X8 Apex kaasaskantav kompressor

Fanttik X8 Apex on kaasaskantav kompressor, mis on loodud rehvide ja muude esemete täpseks ja koheseks täitmiseks. See suudab pumbata umbes 26,3 tolli läbimõõduga rehvi 28–33 PSI) vaid 56 sekundiga ja selle töötäpsus on ±1 PSI, mis teeb sellest täpse seadme.

Yellow sports car stands parked with compressor connected to the tire.

Kõrge jõudlus ja pikk tööaeg

Tänu mahukale akule ja uuenduslikule jahutussüsteemile suudab X8 Apex tüüpilistes välitingimustes pidevalt töötada 40 minutit, pumbates kuni 16 rehvi ilma jahutuspausideta. See sobib ideaalselt pikkadeks reisideks või välitöödeks.

A person holds a Fanttik mini compressor connected to the car's tire.

Lihtne ühe nupuga toimimine

Seade pakub nelja eelseadistatud pumpamisrežiimi (jalgratas, mootorratas, auto, pall) ja kolme surveseadet (PSI, KPA, BAR). Valige lihtsalt režiim ja kompressor seiskub automaatselt, kui eelseadistatud rõhk on saavutatud, kõrvaldades vajaduse pideva jälgimise järele.

A person uses a yellow and black pneumatic nailer connected to a portable compressor with a digital display, attaching wooden parts.

Pikk ulatus, suure takistusega voolik

X8 Apex on varustatud 5,5 meetri pikkuse kuumakindla voolikuga, mis saab hõlpsasti hakkama kuni R22 suuruse rehvidega rõhul kuni 150 PSI. See võimaldab pumbata rehve sõiduki mis tahes küljelt, isegi raskesti ligipääsetavates kohtades.

The Fanttik mini compressor with accessories lies on a dark blue ground.

Lisafunktsioonid - powerbank ja taskulamp

Kompressor toimib ka avariitoiteallikana – sellel on USB-C port (Universal Serial Bus Type-C, pistik andmete ja toite jaoks; 5V/3A sisend) ja USB-A port (Universal Serial Bus Type-A, andme- ja toitepistik; 5V/2A väljund) telefoni või muude mobiilseadmete laadimiseks. Pidevat ja SOS-valgust genereeriv LED (Light Emitting Diode, light emitting diode) taskulamp on asetatud selle peale, et seda oleks lihtne kasutada öösel ja hädaolukordades.

A man sits in a car holding a Fanttik mini compressor connected to a smartphone in his hands.

Kaasas

  • kaasaskantav kompressor
  • USB laadimiskaabel
  • voolik
  • pumpamisnõel
  • Schrader-Presta klapiadapter
  • säilituskarp
  • kasutusjuhend

 

Tehnilised näitajad

  • Tootja: Fanttik
  • Mudel: X8 tipp
  • Mõõdud: 200,5 x 63,5 x 63,5 mm (ilma voolikuta)
  • Rõhu vahemik: 3-150 PSI / 0,2-10,3 BAR
  • Töötemperatuur: 0°C - 45°C
  • Säilitustemperatuur: -10°C - 45°C
  • Vooliku pikkus: 460 mm
  • Aku mahutavus: 11,1 V / 28,86 Wh
  • Müratase: vähem kui 80 dB 1 m kaugusel
  • Sisendpinge: 5V/3A
  • Väljundpinge: 5V/2A
  • Sisendport: USB-C
  • Väljundport: USB-A
  • Laadimisaeg: <4 h
  • Rõhuandur: ± 2 PSI