- −10%
- Uus
Oneisall X2 + N5 on täielik lemmikloomade hooldamise komplekt, mis ühendab endas võimsa lõikuri ja täppistrimmeriga. Raseerijal X2 on võimas tera ja lisad, mis võimaldavad teil lõike pikkust reguleerida. Kompaktne N5 trimmer seevastu sobib ideaalselt raskesti ligipääsetavate kohtade, näiteks käppade, trimmimiseks. Tänu seadmete vaiksele tööle muutub hooldamine meeldivaks ja stressivabaks nii lemmikloomale kui ka hooldajale.
Raseerija X2 on varustatud töökindla teraga, mida iseloomustab kõrge vastupidavus ja lõikamise täpsus. Seadme üks laadimine annab umbes 240 minutit tööd – piisavalt kaua, et hoolitseda kuni 3 koera karva eest. Energia uuendamiseks kulub aega umbes 3 tundi.
N5 trimmer on ideaalne täiendus raseerijale X2. See on loodud raskesti ligipääsetavate piirkondade, näiteks käppade, koonu ja kõrvade hooldamiseks. Seade töötab ühe laadimisega kuni 2 tundi – sama kaua kulub energia uuendamiseks.
Nii habemenuga kui ka trimmer töötavad äärmiselt vaikselt – nende tekitatav müratase on vaid 50–60 dB. Selle tulemusena on hooldamine lemmikloomadele, eriti helitundlikele, vähem stressi tekitav.